امروز پنج شنبه , ۲۷ دی , ۱۳۹۷ شما در آهنگساز هستید.

دانلود بیت رپ|خرید بیت|موزیک بیکلام | سبک Trap چیست ؟

دانلود و خرید بیت دانلود و خرید بیت

مطالب محبوب بیشتر

مطالب جدید بیشتر

سایت آهنگساز اولین سایت دانلود بیت در ایران

خرید بیت های حرفه ای  با تحویل آنی Free بسته آموزشی آهنگسازی سمپل ها و لوپ های با کیفیت آهنگسازی برای مشاهده محتوای DVD و سفارش این محصول کلیک کنید برای توضیحات بیشتر کلیک کنید خرید بیت های حرفه ای و ارزان فقط در سایت آهنگساز

سبک Trap چیست ؟

9,685

بازدید

2ام دی 1394

موزیک سبک Trap ( ترپ‌استپ ) معمولا از ترکیت خلاقانه چند سبک الکترونیک , هیپ هاپ , داب استپ تشکیل میشود

Trapmusic

برای مشاهده توضیحات بیشتر به ادامه مطلب رجوع شود..

ترپ‌استپ که با نام موسیقی ترپ نیز شناخته می‌شود، یکی از سبک‌های موسیقی رقص الکترونیک است که در اوایل سال ۲۰۱۲ به وجود آمد. درواقع ترپ‌استپ آمیزه‌ای از داب‌استپ، مومباهتون، و هیپ‌هاپ جنوبی است. سازهای مورد استفاده در ترپ‌استپ بیشتر همان سازهای مورد استفاده در هیپ‌هاپ جنوبی هستند. ضرب‌های محرّک رولند تی‌آر-۸۰۸ نیز نقش مهمّی در این سبک موسیقی دارند.

سبکی که در این مقاله با عنوان ترپ‌استپ معرّفی شده‌است، حتّا یک نام رسمی یا مورد قبول همگان نیز ندارد و بر سر نام آن بحث‌های زیادی صورت گرفته‌است. از زمان پیدایش این سبک در اوایل سال ۲۰۱۲ تابه‌امروز، اسامی گوناگونی همچون “نیو ترپ” و “داب‌استرپ” را برای اشاره به آن به کار گرفته‌اند. امّا در میان این اسامی، پرطرفدارترین آن‌ها “ترپ” است. اشاره به این سبک با نام “ترپ” موجب ناراحتی بسیاری از هواداران هیپ‌هاپ جنوبی و سایر دوستداران موسیقی شده‌است. زیرا “موسیقی ترپ” دراصل نامی است که تا پیش از این بسیاری از آن برای نامیدن سبک هیپ‌هاپ جنوبی استفاده می‌کردند.

تعیین این که یک سبک موسیقی دقیقاً در چه نقطه‌ای شکل گرفته‌است ممکن است دشوار باشد، امّا در مورد ترپ‌استپ بسیاری بر این باورند که ریمیکسی از ترانهٔ جامپ‌استایل گروه ماژور لیزر موسوم به “Original Don”، که در اوایل سال ۲۰۱۲ به‌وسیلهٔ گروه فلوستراداموس انجام شد را می‌توان نقطهٔ آغازین این سبک دانست.

تعریف ساده تر Trap music :

خروج از فضای Hip-hop و نزدیکتر کردن اون به سمت EDM ها  (الکترونیک ) .. تغییر دادن Trap به House, Dubstep, Hardstyle, Drum and Bass و… باعث شده که این سبک به شدت بین EDM بازها جا باز کنه و طرفدار پیدا کنه .. شما میتونین Trap رو اینگونه بشناسین: Techno + Rap

نمونه :

پست ثابت

برای مشاهده محتوای DVD و سفارش این محصول کلیک کنید برای توضیحات بیشتر کلیک کنید